Er wordt hard doorgewerkt aan de Mariakapel. Allereerst is er flink gesloopt. Een container puin kan worden afgevoerd. Nu kan er aan de opbouw begonnen worden en zal er stap voor stap een Mariakapel verschijnen. Aan dhr. Henk Boere de taak om de muur met metselwerk aan te vullen en te herstellen tot de juiste afmetingen.
Met de vrijwilligers worden de kosten binnen de perken gehouden. Adriaan Houdijk, Henk Boere, Ton van Dijk, Jan Steenkamer en Tinus Streng hebben al veel werk verricht. Het beeld van Maria ter Weghe is pro Deo gemaakt door Felicia Felix, ook parochiaan in Haastrecht en kunstenares.
Er zijn particulieren die financieel sponsoren maar ook bedrijven dragen hun steentje bij. BMN Bouwmaterialen Haastrecht (Provincialeweg West 60) sponsort in de vorm van natura. Aannemer Van Berkel uit Waddinxveen en constructiebedrijf Jacon (Jeroen Houdijk) uit de Vlist ondersteunen de bouw van de Mariakapel met pro Deo werkzaamheden.
De benodigde financiën zijn echter nog niet geheel binnen. Wilt u ook iets geven voor de realisatie van de Mariakapel? Uw bijdrage is van harte welkom.