Uitvoering Messiah van Handel
Zaterdag 14 december - 19.30 uur - Parochiekerk Schoonhoven
gepubliceerd: dinsdag, 3 december 2019
Op zaterdag 14 december 2019 organiseert Rotaryclub Schoonhoven een bijzondere uitvoering van het meesterwerk Messiah van Georg Friedrich Händel. Dit unieke concert zal plaatsvinden in de prachtige H. Bartholomeuskerk aan Wal 63 te Schoonhoven. De aanvang is 19.30 uur.
De Messiah vertelt het levensverhaal van Jezus Messiah. Een verhaal vol passie, vuur en goddelijke opoffering. Georg Friedrich Händel componeerde dit oratorium in 1741 voor koor, orkest en solisten. Nog steeds geniet het publiek van de prachtige aria’s en koren, onder andere van het wereldberoemde Hallelujah-koor. Medewerking aan dit concert wordt verleend door het professionele ensemble Ribattuta Musica in een kleine, authentieke bezetting.
Bezetting
sopraan: |
Elvire Beekhuizen |
alt: |
Rosina Fabius |
tenor: |
Satriya Krisna |
bas-bariton: |
Hans Voschezang |
vocalisten en instrumentalisten: |
Ribattuta Musica |
artistieke leiding: |
klavecinist Clemens Flick |
Rotary
Rotary Schoonhoven is een maatschappelijk betrokken serviceclub en levert graag een positieve bijdrage aan de samenleving. De netto opbrengst van deze prachtige muzikale avond is daarom bestemd voor het goede doel.
Kaarten
U kunt nu al kaarten bestellen via de website om verzekerd te zijn van een plaats.
De online toegangsprijs is € 36,= p.p.
Tickets aan de zaal zijn € 45,= p.p.
Wacht niet te lang, bestel en beleef de ultieme kerstuitvoering op 14 december.